Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

 

Dobrý den, chci se vyjádřit za sebe i mou manželku ke spolupráci při prodeji našeho domu. Když jsme s Vámi uzavírali smlouvu, jako se šestým makléřem, byli jsme rozladěni z předchozí spolupráce s realitními makléři, zejména ze spolupráce s předchozí firmou, jejíž smlouva trvala sedm měsíců. Z toho důvodu jsme určitě nebyli příjemnými zákazníky a spolupráce s námi byla pro Vás obtížná. Bylo pro nás velkým a příjemným překvapením, když jsme zjistili vysokou profesionalitu na Vaší straně a obdivuhodné pochopení pro náš psychický stav. Za to Vám chceme oba upřímně poděkovat.

Petr a Helena Ornovi

 


Asi nebudu jediný člověk, který má zakořeněnou představu, že realitní makléř vás chce víceméně okrást a ne vám pomoci. Pokud si tuto představu chcete či potřebujete změnit, tak oslovte Jakuba. Velmi spolehlivý a sympatický člověk. Oceňuji nejen hluboké znalosti realitního trhu, ale také lidský a zároveň profesionální přístup.

Ondřej Tiwaz

 


Využila jsem realitních služeb této kanceláře a byla jsem velmi spokojena. Oceňuji profesionální přístup, otevřenost a dobrou komunikaci. Srozumitelně podané informace a kopletní servis včetně poradenství a vzorových dokumentů. Ráda se na ně opět obrátím.

Petra K.

 


Individuální a lidský přístup k vaší potřebě orientovat se v dané problematice.

Jindra Bártová

 


Jakub je skvělý profesionál, který nejenom pomůže s pronájmem nebo prodejem. Je to člověk který zná velmi dobře situaci na realitním trhu, doporučí další profesionály z jiných odvětví a hlavně dá se s ním pobavit jako s velmi příjemným člověkem, který si vás jako klienta velice váží.

Ladislav Sebestyan

 


Rád bych poděkoval za poskytovaný servis paní Čechové při hledání nemovitosti. její přístup k mým požadavkům byl skvělý a rád tuto makléřku doporučím.

Petr Horský

 


Jakuba jsme požádali o ocenění naší nemovitosti. Jakub pro nás připravil přehlednou prezentaci s výpočtem odhadované hodnoty bytu a nastínil nám naše možnosti v případě prodeje. Na spolupráci oceňujeme profesionalitu a zejména lidský přístup, diky kterému vše proběhlo k naší maximální spokojenosti.

Matěj Stulík

 


S maklermi sme boli velmi spokojni. Vyzdvihli by sme profesionalne a zaroven ludske jednanie. V pripade riesenia otazky byvania v buducnosti sa na nich znovu radi obratime.

Jozef Vdovjak

 


Slečna Čechová byla a je velmi profesionální, neměli jsme žádný problém.

Ladislava Stříbrná

 


S manželkou jsme již několik nemovitostí kupovali, či prodávali, nicméně jsme měli s realitními makléři spíše špatné zkušenosti, pak nám byl náhodou doporučen pan Jakub Frydrych a spolupráce s ním, byla pohlazením na duši, profesionál, velice slušný, nadstandardní věci, jako bonus navíc. Výborná zkušenost! Všechny ty namachrované realiťáky z plakátů a reklam, s přehledem strčí do kapsy svým přístupem!

Kamil Tesař

 


Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?